Ünlü şef Tetsu Yahagi’nin özel menüsü Spago İstanbul’da

Spago by Wolfgang Puck’ın ünlü şefi Tetsu Yahagi’nin yorumladığı özel tadım menüsü, Spago İstanbul’un eşsiz terasında, 14-15 ve 16 Kasım’da ilk kez tadılabilecek.

  • Beverly Hills’in kalbinde yer alan Hollywood yıldızlarının favori restoranı Spago by Wolfgang Puck’ın ünlü şefi Tetsu Yahagi’nin “Çiftlikten Masaya” felsefesi ile yerel malzemeleri modern bir konseptle yorumladığı özel tadım menüsü, Spago İstanbul’un eşsiz terasında, 14-15 ve 16 Kasım’da ilk kez tadılabilecek.
  • Üç akşam boyunca sınırlı sayıda misafire sunulabilecek “Beverly Hills Pop Up Tadım Menüsü”, bu özel fırsatı kaçıranlar için 10 Aralık’a kadar Spago Istanbul’un akşam menüsünde yer almaya devam edecek.
  • Wolfgang Puck’ın Operasyon Ortağı ve tüm dünyadaki Spago restoranlarının Genel Koordinatörü Alex Resnik ev sahipliğinde tanıtılacak menüye, Spago Istanbul’un ödüllü Baş Sommelier’i Mustafa Zorluoğlu tarafından özenle seçilen şarap ve içki eşleştirmesi de dahil edilebilecek.
  • Boğaz Palamudu Tartare, Mavi Dalyan Yengeci, Akçaağaç Şuruplu Macaron, Ahtapot “a la plancha” ve Narince Tereyağında Siyah Midye gibiözel tatların öne çıktığı “Beverly Hills Pop Up Tadım Menüsü” ile Spago Istanbul, misafirlerine keyifli anlar yaşatacak.
  • Gecenin finalinde ise konuklar, boğaz manzarası eşliğinde damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakan Keçi Sütünden Beyaz Çikolatalı özel tatlıyı deneyimleyebilecekler.
  • Spago, Nişantaşı’nın vazgeçilmez adresi The St.Regis İstanbul’un içerisinde hizmet veriyor.

Rezervasyon için: Spago Istanbul, 0212 368 0808 – spagoistanbulreservations@wolfgangpuck.com

Henüz yorum yok

Yorumlar kapalı

Jarius Wright Jersey