Restoran ve Cafe’ler buraya!

İşletmenizi anlatabileceğiniz, fotoğraflar ve menüler ekleyebileceğiniz formumuzu doldurarak bize bilgilerinizi eksiksiz olarak iletebilirsiniz! İstatistiklere göre 2018 yılı boyunca kişiler gitmeyi planladıkları restoran ve cafe’leri sosyal medyadan ziyade Google üzerinden aradı. Biz de bize ileteceğiniz form yanıtları ile SEO çalışmalarımıza sizi dahil ederek ilgili kişilere işletmenizi göstereceğiz. 

Restoran ve Cafe’ler bu üyelik formunu neden doldurmalı?

  • Gazeteci Pınar Dumlupınar Özbek tarafından kurulan Ay Nereye Gitsek?, 2012 yılından bu yana restoran tanıtım yazıları, cafe tanıtımı yapan, işletmeleri potansiyel mekan, cafe veya otel arayışında olan kişilere tanıtan bir platformdur. Bu form ile işletmenizi direkt hedef kitlenize tüm detayları ile kendiniz anlatabilirsiniz.
  • Form yanıtları mail sistemimize otomatik düşecektir ve işletmeniz hakkında vermiş olduğunuz bilgiler ülke, şehir ve semt olarak ayrılan listelerimize eklenecektir.
  • İşletmeniz birçok mekan arasında kaybolmayacak, direkt lokasyonunuza göre yazılarımızda yer alacaktır. (Son yıllarda yapılan araştırmalar da kişilerin sırasıyla gitmek istediği ülkeyi, şehri ve sonra da semti seçerek işletmeye ulaştığını gösteriyor.)
  • Restoran tanıtımı ve cafe tanıtım yazılarında işletme adlarınızın üzerine tıklandığında web sitenize veya sosyal medya hesaplarınıza yönlendirme yapılacak. Böylece web siteleriniz için backlink, sosyal medya hesaplarınız için de takipçi kazanma şansınız olacak.
  • Bu form ile aylık her gün artmakta olan hem de hedefiniz olan ortalama 12.000 kişiye işletmenizi kulaktan dolma bilgilerle değil, doğru bilgiler (ayrıca fotoğraflar) ile tanıtma şansına sahipsiniz. Dilerseniz menülerinizi de ekleyebilirsiniz.
  • Form ile mekanınız hakkında bizim sorularımız dışında aktarmak istediğiniz her bilgiyi aktarma özgürlüğüne sahipsiniz.

*Form doldurma süresi ortalama 5-7 dakika.

Yıllık fiyat: 100 TL (1 yıl boyunca güncelleme hakkı dahil)

Güncellemeleriniz için lütfen iletişime geçiniz; hello@aynereyegitsek.com

Instagram tanıtımları için lütfen iletişime geçiniz; hello@aynereyegitsek.com
www.instagram.com/aynereyegitsek

Her türlü soru için lütfen iletişime geçiniz; hello@aynereyegitsek.com

ŞİMDİ HAZIRSANIZ, ÖNCE FORMU DOLDURABİLİR SONRASINDA ÖDEMEYİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ…

ÖNEMLİ NOT: Ödemesi alınmayan formlar dikkate alınmayacaktır!
Henüz yorum yok

Yorumlar kapalı

Jarius Wright Jersey