[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Herkese merhaba:) Ben Pınar Dumlupınar Özbek. Tek derdim; öğrenmek, deneyimlemek, araştırmak ve paylaşmak!

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. 8 yıl Cumhuriyet ve Habertürk gazeteleri gibi yayınlarda muhabirlik ve editörlük yaptım. Bu yayınlar dışında birçok siteye ve dergiye özellikle yeme-içme sektörü ile ilgili özel haber ve röportajlar hazırladım. Özenle yazdığım özel bir yazı dizisi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından ödül aldım. 2012’den bu yana gazeteciliği kendi yayınım http://www.aynereyegitsek.com da sürdürüyorum.

Ay Nereye Gitsek? tamamen arkadaşlarımın devamlı sormuş olduğu bir soru olmasından doğdu. http://www.aynereyegitsek.com ve sosyal medya hesaplarım ile 3 senedir birçok insanın ‘Ay Nereye Gitsek?’ sorusunu yanıtlamaya devam ediyorum.

Bu süreçte ayrıca Big Chefs, Barbun, Elio Sedef, Egg&Burger, Güral Premier ve Lykia World otelleri gibi birçok markaya iletişim danışmanlığı yaptım ve son olarak yeme-içme sektörünün önde gelen şirketlerinden Anadolu Efes’te Marka İletişim Yöneticisi olarak görev aldım. Şimdilerde bir yandan http://www.aynereyegitsek.com a ve çeşitli yayınlara yazılar yazarken bir yandan da JÜLYEN www.julyen.co adına oluşturduğum bir yapıyla alanında uzman kişilerle birlikte markalara; sosyal medya danışmanlığı, PR, restoran danışmanlığı, fotoğraf ve video prodüksiyon konularında destek veriyoruz.

Veee son olarak, yepyeni projemden bahsetmek istiyorum. Ay Nereye Gitsek? ve yeni projem No:179 ile Youtube’dayım! Evimin kapı numarası olan 179’dan yola çıktım, salonumu ufak bir stüdyoya çevirdim. Burada deneyimlerimi aktarıyor, ağırladığım, alanında uzman konuklar ile merak edilen birçok konuyu masaya yatırıyorum. Ayrıca kanalımda restoran ve cafe tanıtımlarının yanı sıra mekanlardan aldığım yemek tariflerini ve yurt dışı seyahatlerimdeki keşiflerimi de bulabilirsiniz.

Kanalıma abone olmayı unutmayın! Beni sosyal medyadan da takip edebilirsiniz;
www.instagram.com/aynereyegitsek

https://www.youtube.com/channel/UCEwka51DiCcvNDN89OWfW3g

Herkese sevgiler,

Pınar.

pinarozbek@hotmail.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Jarius Wright Jersey