Kürşat Başar Orkestrası, Brunelle Moda Restaurant’ta

Yazar, gazeteci ve müzisyen Kürşat Başar, Kasım ayı boyunca kendi orkestrası ve Nükhet Yalçın ile birlikte Brunelle Moda Restaurant’ta  sahne alacak.

  • Yazar, gazeteci ve müzisyen kimliği ile kendinden söz ettiren Kürşat Başar, kendi orkestrası ve Nükhet Yalçın ile birlikte Club Quartier içinde bulunan, Brunelle Moda Restaurant’ da Kasım ayı boyunca her Çarşamba sahne alıyor.
  • Kürşat Başar Orkestrası ve Nükhet Yalçın, müzikseverlere, Caz ve Latin müziğin klasiklerinden Türk Hafif Müziği’nin unutulmaz eserlerine, kendi bestelerinden rock ve blues çeşitlemelerinin farklı yorumlarına kadar geçmişten bugüne kadar uzanan geniş bir repertuar sunuyor.
  • Kürşat Başar’ a piyanoda yılların deneyimli orkestra şefi Zafer Çebi, basta Uğur Yalçın, davulda Batuhan Büyükdoğan ve solist olarak müthiş sesi ve geniş repertuarı ile Nükhet Yalçın eşlik ediyor.
  • Müzikseverler “Kürşat Başar Orkestrası ve Nükhet Yalçın’ ı dinlerken Brunelle Moda Restaurant’ın her damak tadına uygun müzikli geceler için özel hazırlanan menüsünden seçecekleri birbirinden lezzetli tatlarla harika bir gece geçirecekler.
  • Brunelle Moda Restaurant’da müzikseverler Kürşat Başar Orkestrası ve Nükhet Yalçın’ı dinlerken mekanın tarihi ağaçlarla kaplı bahçesinde ya da mekanın içinde bulunan şöminenin önünde özenle hazırlanan kokteylleri de tadabilecekler.
  • Kürşat Başar Orkestrası ve Nükhet Yalçın’ın performansı Kasım ayında her Çarşamba Saat 21.00’da başlayacak.
  • Brunelle Moda Restaurant için www.brunellerestaurant.com web adresinden,
    rezervasyon için 0216 338 25 61 veya 0537 397 30 50 no lu telefonlardan iletişim sağlanıyor.

Adres: Caferağa Mah, Hülya Sokak, No: 5 34710 Kadıköy, İstanbul

Henüz yorum yok

Yorumlar kapalı

Jarius Wright Jersey