İpek Hanım Çiftliği, UNIQ İstanbul’da

Galeriye göz atın
4 Fotoğraflar
İpek Hanım Çiftliği, UNIQ İstanbul’da
ipek-hanim-ciftligi (1)

İpek Hanım Çiftliği, UNIQ İstanbul’da
ipek-hanim-ciftligi (3)

İpek Hanım Çiftliği, UNIQ İstanbul’da
ipek-hanim-ciftligi (4)

İpek Hanım Çiftliği, UNIQ İstanbul’da
ipek-hanim-ciftligi (2)

UNIQ İstanbul 17 Kasım’dan itibaren her cumartesi İpek Hanım Çiftliği işbirliği ile doğal lezzetleri meraklılarıyla buluşturacak.

  • Yemyeşil doğasıyla İstanbul’un merkezinde nefes alınabilir bir ortam yaratan UNIQ İstanbul, 17 Kasım’dan itibaren her cumartesi İpek Hanım Çiftliği işbirliği ile doğal ürünlerini ziyaretçilerine sunacak.
  • Ege’nin muhteşem lezzetlerinden zeytinler, zeytinyağları, hiçbir kimyasal gübre kullanılmadan ekilen sebzeler, doğal inek sütleri ve taze yumurtalar ile sağlıklı beslenmek ve doğallığı hissetmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.
  • İpek Hanım Çiftliği şimdilerde doğal köy yaşantısı ve Ege’nin muhteşem lezzetlerini evlere taşıyor. Nazilli’de başlayıp Kars’ı da içine alarak on birinci yılını geride bırakan bu serüvende besinlere hiçbir şekilde kimyasal gübre bulaştırılmadan üretim gerçekleşiyor. Arazilerin doğru bir biçimde işlenmesi, köydeki ineklerin dışkılarıyla yapılan gübreleme çalışmalarıyla ortaya çıkan doğal gıdalar sofraların vazgeçilmezi oluyor.

Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer
*Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.

Henüz yorum yok

Yorumlar kapalı

Jarius Wright Jersey