HANGİ BURÇ, NE ÇEŞİT PİZZA SEVER?

Lütfen öne çıkan bir görsel seçin

Hangi burç, ne çeşit pizza sever? Astrolog Aylin Sungur yazdı…

 

Koç: Bu burcun insanının aklına yemek denilince et ve pizza gelir. Üstelik bol baharatlı, soslu, acılısına hayır diyecek Koç burcu insanı pek nadir bulunur.

 

Tavsiyem: Tonlu, Mantarlı, Acı Soslu Sucuklu ve Peynirli…

 

Boğa: Bu burcun insanı keyfe lükse, yemek yemeğe düşkünlükleri ile tanınırlar. Pizza güzel bir sunumla verilmelidir, birden fazla çeşitte olmalıdır. Pizzasını yerken ise tam bir şımarıktır.

 

Tavsiyem: Ekstra peynirli, Mantarlı, Ançüezli, Soslu ve Bol Zeytinli…

 

İkizler: İkizlerin bir günü diğerine uymaz. Bugün zevkle tükettiğine yarın burun kıvırabilir. Dünya mutfaklarına, alternatif menülere, yemeklere ilgi duyar. Aslında onun için “her dilimi ayrı lezzette” bir pizza vazgeçilmezidir. Gece yarısı uyandığında bile yiyebilir!

 

Tavsiyem: Mozzerella Peyniri, Sos, Sucuk, Mantar, Mısır…

 

Aslan: Yemek Aslanlar için adeta bir zevk haline gelmiştir. Magnezyum fosfattan yoksun kalmamalıdırlar. Bu yüzden deniz ürünleri ile sebzeli pizza iyi bir alternatif olabilir.

 

Tavsiyem: Bodrum kekiği, Beyaz peynir, Sos, Izgara Tavuk, Yeşilbiber, Soğan…

 

Başak: Başakların dengeli beslenmeleri gerekir. Pimpirikli Başak burcu insanı için her beyin başı sağlıktır. Besin değerleri ve kalori cetveli konusunda uzmandır.

 

Tavsiyem: Sucuk, Salam, Dana Jambon, Kıyma, Sosis, Ton Balığı, Ext. Peynir. Yerken gözlerinin ışıldadığını dahi görebilirsiniz…

 

Terazi: Salata olsun makarna olsun fark etmez Terazi burcu insanına. Ama özenle, emekle hazırlanmış olsun, güzel gözüksün, yemeğe kıyamasın

 

Tavsiyem: Margarita, Çift Kat Mozzerella Peyniri, Biber ve Özel Sos ile sofrayı şenlendirir ve her türlü tatlı çeşidine ise bayılır!

 

Akrep: Burcun vazgeçilmezleri arasında peynir vardır. Hemen her şeyi peynir ile yiyebilirler. Ayrıca Akrep su burcudur. Bu yüzden deniz ürünlerini Pizzalarda da sık sık tercih edebilirler.

 

Tavsiyem: Acı salamlı pizza. Ekstra, Ton Balığı, Mısır, Domates, Soğan, Biber…

 

Yay: Boğazına düşkünlükleriyle bilinirler. Farklı tatlardan hoşlanırlar. Kırmızı et ürünleri, yemekten en çok hoşlandıkları lezzetler arasındadır. Sağlıklarını korumak için sebze ve yeşillik de listelerinde olmalıdır.

 

Tavsiyem: Mozzerelle Peyniri, Dağ kekiği, Sos, Izgara Köfte, Al biber, Soğan…

 

Oğlak: Oğlakların hassas kısımları kemikleri ve derileridir. Bu yüzden kalsiyum ve protein ihtiyaçları fazladır. Süt ürünleri, deniz ürünleri, yumurta ve limon sıkça tüketmesi gereken yiyecekler arasındadır. Mükemmeliyetçi Oğlak burcu insanını yemek konusunda tatmin etmek zordur.

 

Tavsiyem: :Akdeniz Usulü Mantar Soslu Pizza…

 

Kova: Gurme bir damak zevkine sahiptirler. Birkaç farklı lezzeti karıştırarak tüketmeyi severler. Kırmızı ete karşı düşkünlükleri vardır. O da zaten, yemeğin tadından çok yaratıcılığınızla ilgilenecektir. Yalnız, porsiyonunu büyük tutsanız iyi edersiniz zira beklediğinizden çok daha fazla yeme kapasitesi vardır.

 

Tavsiyem: :Çift Kat Peynir. Mantar, Y. Zeytin, K Biber, Domates, Mısır, Soğan

 

Balık: Yemek bahanedir, Balık insanına. O daha çok, sunulan yemeğin sizin de niyetinizle ilgilenir. Yine de hamur işlerine karşı koyamadığı bir ilgi duyar. İçki de sever.

 

Tavsiyem: Deniz ürünlerini ve yeşillikleri severler. Genelde fazla karışık olmayan Pizzaları tüketmeyi tercih ederler. Ve tabii önemli bir pizzacının imzasını taşıyan bir pizza olmalı

 

 

 

Henüz yorum yok

Yorumlar kapalı

Jarius Wright Jersey