ASLAN BURCU OLANLAR İLE AY NEREYE GİTSEK?

Lütfen öne çıkan bir görsel seçin

AYLİN SUNGUR

“Saygı ”Aslan kadını ve erkeği için ayrı bir önem taşır. Yalnızlıktan nefret ederler ve kalabalıklar içinde olmayı tercih ederler.

Aslan burcu insanı her zaman sevecen ve romantiktir. Onunlayken asla sıkılmazsınız.  Aslan burcu hayatın keyfini en iyi çıkaran burçtur. Eğlenceyi, gösterişi, ihtişamı ve parlaklığı seven aslan burcu insanı, neşeli partiler, kahkaha dolu dost davetlerinde kendilerini bulurlar. Yılın Aslan zamanına baktığınızda, tüm dünyanın tatil yaptığını, eğlendiğini görürsünüz. İşte Aslan budur. Aynı zamanda tüm parti ve organizasyonların yönetimini de ele almaya bayılırlar. Onların düzenlediği partiler asla sıradan olmaz. Temalı partiler, şıkırtılı davetler hep onlardan çıkmıştır. Kendilerini anlatmayı severler.

Peki, bu kadar ihtişamlı Aslan burcu ne yer ne içer?

Lüksün her çeşidine bayılırlar. En lezzetli ve gösterişli tabaklar onlar için hazırlanır. Biraz ağır beslenmeyi severler. Et mutlaka olmalı. Deniz mahsüllerinin bol kullanıldığı menüler de favorileridir. Karides, kalamar ve ıstakoza özel bir ilgileri vardır. Şampanya, şarap ve özellikle kaliteli blush markalar masada bulundurulmalıdır. Yine kebap derseniz, Bursa’ya bile gidebilir. Tabii bu kadar ağır gıda sonucunda ara ara sıkı rejimlere girerler. En çok gut ve kalp hastalığına yakalanan burç da Aslan’dır. Bu yüzden biraz sadeleşmeleri, arada rafine gıdalarla gün geçirmeleri kendileri için çok iyi olacaktır. Aslan burcunu mutlu etmek istiyorsanız, çok şık bir masada, mum ışığında ve şampanya ile birlikte deniz ürünlerinden oluşan bir mönü hazırlayabilirsiniz.  Yine doğum günleri yaz aylarına denk geldiğinden açık hava mekânları tercih edebilirsiniz. Güneş yönetimindeki Aslan burcu, gün batımı partilerine de çok alışıktır. Organizasyonun içinde küçük sürprizlerin olması, onların şerefine patlatılan bir şampanya da yelkenleri suya indirir.

Bir tüyo!
Kendine güvenmesinden dolayı kral kraliçe gibi yaşamaktan vazgeçmezler. Durumunuz ne olursa olsun eğer kendisine ”bir kral kraliçe ” olduğunu hissettirirseniz sizi yüreğinde baş köşeye yerleştirecektir. Olumsuz tek yönleri sinirli olmalarıdır. Sinirlendiklerinde sakın üzerlerine gitmeyin! Bırakın sizin yanınızda patron o olsun…

 

Henüz yorum yok

Yorumlar kapalı

%d blogcu bunu beğendi: